+90 (332) 249 42 00
info@millma.com.tr
TR EN FR RU AR
E-Katalog

Hakkımızda

 

Firma Profili

Sektöre yıllarını vermiş tecrübeli yönetim kadrosu tarafından 1996 yılında kurulmuş olan Özenir Değirmen Makineleri LTD ŞTİ, 8,000 m2’si kapalı olmak üzere 20,000 m2 üretim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tahılların temizlenmesi, öğütülmesi, taşınması ve paketlenmesine kadar bütün süreçte ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanların üretimini, bilgi birikimi yüksek üretim kadrosu ve üretim tesisinde bulunan en son teknoloji makineler ile 20 yıldan beri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu andan itibaren sadece müşteri memnuniyetini kendine en önemli ilke edinmiş olan firmamız, kaliteli ürünlerini ‘’MILLMA’’ markası adı altında üretip, ulusal ve yerel pazarlarda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünya çapında birçok referansa sahip olan firmamız;

- Buğday Unu ve Buğday İrmiği Tesisleri
- Mısır Unu ve Mısır İrmiği Tesisleri
- Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvan Yemi Üretim Tesisleri
- Baharat Temizleme ve Öğütme Üniteleri
- Tohum Temizleme Üniteleri
- Arpa, Çavdar, Yulaf gibi Hububatları Temizle ve Öğütme Üniteleri

gibi anahtar teslimi projelerin yanı sıra, mevcut tesislerin yenilenmesi gibi ihtiyaçlara en uygun çözümleri hızlı ve sonuç odaklı bir şekilde sunmaktadır.

 

Misyon

Hem kaliteli hem de rekabetçi ürünler üretmenin temel dayanağının müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden geçmişten gelen bilgi birikimimizi ve tecrübemizi, şirketimizin kendisi gibi deneyimli çalışan kadromuzla harmanlayıp tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ürettiğimiz ürünlerimizi, ulusal ve yerel pazarlarda yine müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunmak.

 

Vizyon

Ulusal ve yerel üretimde kendi sektörüne ve ülkesine katkı sağlayan, etik değerlere bağlı, çağdaş yönetim anlayışlı, yenilikçi, akılcı çözümleri benimsemiş ve kendisine ilke edinmiş ve müşterilerine hep daha iyisini, kalitelisini sunan daima genç, dinamik ve kurumsal bir firma olmak.

 

Kalite Politikası

​Uluslararası standartlarda referans kurum olma vizyonu ile paralel, tamamen müşteri ve kalite odaklı yönetim ve yaklaşımı ile müşterilerine proje, üretim ve montaj hizmeti vermekte, bütün bunları da dünya çapında kabul görmüş yüksek standartlarda hayata geçirmektedir. Ayrıca firmamız uluslararası geçerliliği olan ISO 9001:2000 TUV, CE ve Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda geçerli GOST belgelerine sahiptir.