+90 (332) 249 42 00
info@millma.com.tr
TR EN FR RU AR
E-Katalog

Grup Şirketleri


 

Özenir Değirmen Ltd. Şti.

1996 yılında kurulan Özenir Değirmen, üretimine önce belli başlı makineler ile başlamış ve ürettiği kaliteli ürünlerle kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. İşini, gerçekten severek ve ciddiyetle yapan insanların kurmuş olduğu firma, özellikle her fırsatta kendini geliştirmeyi başarmış ve dönemin ihtiyacına uygun modern makineleri yüksek kaliteyle piyasaya sunmayı başarmıştır. Kurulduğu andan itibaren, ülkemizde yaşanan ekonomik daralmalara rağmen sağlam ve kararlı duruşuyla ayakta kalmayı başarmış ve bugün 20.000 m2 de üretim yapan, ürettiği ürünleri hem yurtiçi hem de dünyaya ihraç eden dev bir firma haline gelmiştir. Halen öyledir ki bugün rakiplerine bile ürettiği ürünleri temin eden koca yürekli bir firma halini almıştır. Gelecek vizyonu ve misyonu doğrultusunda da durmadan kararlı ve sağlam adımlarla büyümeye ve ülkesi için istihdam yaratmaya devam etmeyi hedeflemektedir.


Özenir Dış Ticaret A.Ş.

Özenir Group markası adı altında 2000 yılında kurulan Özenir Dış Ticaret A.Ş., ülkenin kalkınması adına ihracata büyük önem vermiş ve tamamen kendi bünyesinde üretmiş olduğu yerli ürünleri Türkiye’den bütün dünyaya ihraç etmektedir.

 

Enteresan Gıda Tarım ve Hayvancılık Ltd. Şti.

2015 yılında kurulan Enteresan Gıda Tarım ve Hayvancılık Ltd. Şti., yine Özenir Group Şirketi’nin geniş vizyonu doğrultusunda ve bünyesinde, ülkemizde ve dünyada ihtiyaç duyulan ve yapımı her süreciyle özen ve ciddiyet isteyen gıda, tarım ve hayvancılık ürünlerinin üretimini hedeflemiş ve bu ürünlerin pazara kazandırılması amacıyla kurulmuştur. Şirketin ilk hedefi olan buğday, mısır ve pirinç patlağı gibi katkısız, sağlıklı ve doğal ürünlerin üretimi konusunda AR-GE çalışmalarına halen tüm hızıyla devam etmektedir.